Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

Squash > Squashmánie

Klub05wwwDalší páteční turnaj Squash Mánie je za námi.

Díky Velikonočnímu pondělí byl páteční turnaj přesunut na jiný termín. Nevím, zda většina hráčů se ještě neléčila z bohaté pondělní pomlázky, protože účast na turnaji byla zcela komorní.  Není potřeba asi velikého komentáře, prostě pořadí na turnaji bylo takové: Císařovský, Zeman, Fichtner, Weber, Skalický, Lenárt. Příští turnaje v letním období budou limitovány minimální účastí 8 hráčů. A kdy se další turnaj koná? V pátek 27. května od 17:00 hodin. Přihlašujte se na turnaj již nyní, ať Vám nemusíme den před turnajem oznamovat, že se turnaj pro malý počet přihlášených nekoná.

Tak už opět hrajeme páteční turnaje Squash Klub Mánie

Celkem se přihlásilo 14 hráčů, ale jeden hráč to pro pracovní vytížení k nám na PRO-6 nestihl. Pavel nám tak do systému svojí nepřítomností zanesl malý zmatek, protože zrovna tato skupina měla pouze tři hráče. Nakonec se vše dořešilo a začalo se hrát. Již před vlastním turnajem někteří hráči inzerovali, že ve skupině až tak o nic nejde, a že se tedy budou šetřit na zápasy v pavouku. No, moc to na šetření ani v té základní části nevypadalo. Jakmile člověk asi vleze na ten zpropadený kurt, tak tam nechá i to, co někdy nemá, a to je fyzická kondice. Nakonec se s tím ale hráči popasovali vcelku dobře, jenom nám obložili snad všechny radiátory promočenými triky.

Žádné veliké překvapení se během celého turnaje nekonalo. Pouze příchod našeho juniora Marka Lapáčka vyvolal malé zděšení u některých hráčů. Když se dověděli, že nehraje a že jde pouze „vyplejtat“ rakety, zavládla zase u většiny pohoda a klídek. Turnaj tak v poklidu plynul, pouze Martin Fichtner si naordinoval v průběhu zápasu s naším mladým juniorem Pavlem Šlemrem vynucený klídek a trochu nám do toho vnášela zmatek také hokejová Slávia. Pavel tedy postoupil a nakonec získal krásné druhé místo, když nad ním vyhrál pouze Tomáš Císařovský. Martin bohužel získal pouze „bramborovku“, když prohrál se Šimonem Kozákem 1:2 na sety. Nakonec ale vyhráli všichni, Slávie v prodloužení a hráči v tombole.

Squash Klub Mánie Open je opět tady

Klub03

Slibovaný páteční turnaj je přede dveřmi. V pátek 25.března od 17 hodin si můžete zahrát již tradiční klubový turnaj PRO-6. Připravili jsme pro Vás také novinku ve formě přihlašování na turnaj.  Standardní přihlašování na recepci centra je stále možné, ale pro uživatele našeho rezervačního systému jsme připravili nový modul „Naše akce“. Zde budeme zveřejňovat veškeré mimořádné akce SportCentra PRO-6. Kromě toho, že uvidíte veškeré akce v jednom modulu, můžete se sami na akci přihlásit (aktivní uživatelé RS). Navíc uvidíte reálný seznam všech doposud přihlášených účastníků. Takže právě teď máte jedinečnou příležitost vše otestovat a sami se přihlásit na páteční turnaj.  Na všechny odvážné se těší Honza a Irena.

SSquash83quashmánie Tour je minulostí

Tak nám o víkendu skončila Squash Mánie Tour 2010, paní Mullerová.  A jaká byla? Možná pro někoho byla tato dlouhodobá soutěž příliš dlouhá, pro někoho mohla být těžká, co do úrovně squashe, pro někoho mohla být i nudná. Boj o dobré umístění v celkovém turnaji se totiž díky pravidlům zúžil pouze na malou skupinku vyvolených. Tour se tak k závěru zúžila na boj o zájezd do Itálie. Do soutěže družstev se přihlásilo de facto také pouze jedno družstvu,  i když asi dobrý oddíl, ale pouze jeden. Motivace ostatních hráčů tak mohla opadnout. Možná i sobotní termín závěrečného turnaje již mnoha hráčům nevyhovuje, prostě času máme čím dál tím méně a méně a tak se vrátíme k původnímu modelu turnajů.

Squash Mánie Tour 2010 je mrtvá,  ať žije  Squash Klub Mánie Open 2011

Budeme zase hrát v pátek od pozdních odpoledních hodin, nebudeme sestavovat žádný žebříček, budeme zase rozdávat pohárky, budeme se prostě bavit a trochu se pokoušet i o  hraní pohledného squashe.  Začneme ale také hrát Squash Mánii League 2011.

A kdy se bude hrát první páteční turnaj a kdy začne liga ???  Brzy, sledujte stránky a čtěte nástěnku.