Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

Pro-6 > Věrnostní program

Vážení uživatelé rezervačního systému PRO-6,

poslední dobou se množí dotazy na „Věrnostní program“ resp. na jeho pravidla. Proto jsem se rozhodl princip věrnostního programu zařadit na naše stránky a zamezit tak dohadům popřípadě různým výkladům pravidel. Věrných klientů SportCentra  si vážíme a jako dárek od nás navíc získáváte vyšší bodovou hodnotu všech skupinových cvičení. Využívejte proto náš Věrnostní program, který Vám tak může ještě více zlevnit Vašeho koníčka.

Využívejte výhod věrnostního programu PRO-6

Principem věrnostního programu je nasbírání 10 věrnostních bodů podle níže uvedených pravidel.

Při dovršení 10 věrnostních bodů bude Vaše následující rezervace zcela ZDARMA

Pravidla pro rezervace:

1. Rezervace musí být provedeny v on-line systému SportCentra PRO-6. Do programu nejsou zahrnuty rezervace objednané přes recepci.

2. Do programu jsou zahrnuty pouze rezervace, které zadáte do on-line systému sami. Tato rezervace bude evidovaná a připsána na vaše věrnostní konto. Rezervace, které bude muset editovat recepce, nebudou do akce zahrnuty (např. přesunutí vámi zadané rezervace na jiný termín).

3. Pro zrušení rezervace musí být splněno pravidlo zrušení a to podle sportovišť (squash a ricochet min. 24 h předem, skupinová cvičení min. 8 h předem). V opačném případě bude Vaše konto věrnostních bodů vynulováno a hodina odečtena z vaší permanentní karty. Při platbě v hotovosti a nesplnění časových limitů bude požadován storno poplatek ve výši ceny rezervované hodiny.

4. Věrnostní program se nevztahuje na klubové členství DietFitness.

5. Bodová hodnota sportovních aktivit na PRO-6

Squash                        1 bod

Ricochet                      0,75 bodu

Stolní tenis                   0,75 bodu

Skupinová cvičení          0,75 bodu

Bodová hodnota je vždy za 1 hodinu cvičení.

6. Věrnostní body se přičítají v okamžiku realizace vaší rezervace, to znamená potvrzením obsluhy o vaší přítomnosti.

7. Při dovršení 10 bodů je následující rezervace ZDARMA. Rezervace ovšem musí být v hodnotě jednoho bodu, to znamená jedné hodiny sportovní činnosti. Jestliže je rezervace NÁSOBNÁ, to znamená více hodin, systém hodinu ZDARMA NEVYGENERUJE, pouze odpovídající body přičte ke stávajícím věrnostním bodům. Až následující rezervovaná hodina (jednotková za jeden bod) bude generována jako zdarma a systém automaticky odečte z vašeho konta věrnostních bodů 10 bodů.

8. Stav Vašeho konta si můžete ověřit na svém účtu v osobním nastavení – věrnostní program.

9. Rezervovat cvičení si můžete i nadále telefonicky nebo osobně, ale do věrnostního programu se započítávají pouze rezervace on-line.