Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

Pro-6 > Partneři

1394558123222

Naše společnost začala úspěšně spolupracovat se Slovenskou firmou Mc Carter, lídrem ve výrobě a prodeji 100% čerstvých ovocných šťáv RIO Fresh na českém a slovenském trhu. Firma Mc Carter je také největším domácím zpracovatelem jablek a karotky a současně výrobcem nápojů značek RIO, RIO Fresh, RIO H ₂ O, Zeus a V12.

Pokud milujete ochucené nápoje a již dlouho hledáte zdravější náhradu rafinovaného cukru, oslaďte si život bez výčitek svědomí s novinkou RIO H ₂ O!  Vyzkoušejte nekalorické přírodní sladidlo stévie v osvěžující směsi vody a ovocné dužiny, která je vhodná pro ty, co si musí hlídat linii. Nové RIO H ₂ O s přidáním stévie a pomerančové nebo citrónové dužiny obsahuje až o 68% méně cukru na jeden litr nápoje ve srovnání s ochucenými minerálními vodami na našem trhu, a to bez konzervačních látek, či umělých sladidel!

Společnost PRO-6 s.r.o. se stala distributorem nápojů RIO H ₂ O pro  squashová a sportovní centra a pro fitness kluby.

logo rio

Máte zájem se dovědět více o nápojích s dužinou? Koukněte na RIO H ₂ O.

Máte zájem si objednat nápoje RIO H ₂ O,

napište přímo na adresu: rioh2o@pro-6.cz


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

lionsport_logo_negativ

Sportovní oblečení, boty a doplňky adidas


Pro naše klienty jsme společně s firmou Lion Sport připravili věrnostní program resp. benefitní kartu s výraznou slevou pro nákup v tomto obchodě. Nákup můžete realizovat jak v kamenných prodejnách tak můžete nakupovat i přes internetový obchod, který nabízí kompletní kolekci značky Adidas. Najdete zde módní kolekci Originals i sportovní zboží Performance. Nezapomeňte navštívit kategorii Volný čas, kde je pro Vás připraveno velké množství zboží nejen pro každodenní nošení. Více informací získáte přímo na Lion Sport.