Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

Pro-6 > Partneři

1394558123222

Naše společnost začala úspěšně spolupracovat se Slovenskou firmou Mc Carter, lídrem ve výrobě a prodeji 100% čerstvých ovocných šťáv RIO Fresh na českém a slovenském trhu. Firma Mc Carter je také největším domácím zpracovatelem jablek a karotky a současně výrobcem nápojů značek RIO, RIO Fresh, RIO H ₂ O, Zeus a V12.

Pokud milujete ochucené nápoje a již dlouho hledáte zdravější náhradu rafinovaného cukru, oslaďte si život bez výčitek svědomí s novinkou RIO H ₂ O!  Vyzkoušejte nekalorické přírodní sladidlo stévie v osvěžující směsi vody a ovocné dužiny, která je vhodná pro ty, co si musí hlídat linii. Nové RIO H ₂ O s přidáním stévie a pomerančové nebo citrónové dužiny obsahuje až o 68% méně cukru na jeden litr nápoje ve srovnání s ochucenými minerálními vodami na našem trhu, a to bez konzervačních látek, či umělých sladidel!

Společnost PRO-6 s.r.o. se stala distributorem nápojů RIO H ₂ O pro  squashová a sportovní centra a pro fitness kluby.

logo rio

Máte zájem se dovědět více o nápojích s dužinou? Koukněte na RIO H ₂ O.

Máte zájem si objednat nápoje RIO H ₂ O,

napište přímo na adresu: rioh2o@pro-6.cz


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

lionsport_logo_negativ

Sportovní oblečení, boty a doplňky adidas


Pro naše klienty jsme společně s firmou Lion Sport připravili věrnostní program resp. benefitní kartu s výraznou slevou pro nákup v tomto obchodě. Nákup můžete realizovat jak v kamenných prodejnách tak můžete nakupovat i přes internetový obchod, který nabízí kompletní kolekci značky Adidas. Najdete zde módní kolekci Originals i sportovní zboží Performance. Nezapomeňte navštívit kategorii Volný čas, kde je pro Vás připraveno velké množství zboží nejen pro každodenní nošení. Více informací získáte přímo na Lion Sport.


Střechy Žouželka

Střechy všech typů. Kompletní realizace střech, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, střechy Prostějov a okolí - www.strechyzouzelka.cz