Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

Fitness > Klubové členství

NOVÉ MOŽNOSTI PRO KLIENTY !!!

Hlavním důvodem, proč nabízíme členství u nás jako členství klubové je snaha o zachování osobního přístupu ke každému našemu klientovi. Klubové členství Vám potom zajistí neomezený vstup na cvičení popřípadě další zvýhodněné využívání sportovních aktivit, které jsou zde nabízeny.

Individuální přístup ke klientovi poznáte již při prvním kontaktu. Pokud projevíte zájem o informace o klubovém členství, budeme se Vám ochotně věnovat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, vysvětlíme Vám podmínky členství a popřípadě Vás provedeme všemi prostory centra. Během konzultace zjistíme Vaše požadavky a cíle a pomůžeme Vám najít tu správnou cestu, jak jich s naší pomocí dosáhnout.

Svým klientům nabízíme již standardní služby, jako je squash a ricochet, osobní trenér squashe a ricochetu, stolní tenis, K2 Hiking v různých podobách, Spinning, Zumba, Jóga, Pilates a další. Novinkou jsou opět otevřené masáže a možnost využití služeb diplomovaného fyzioterapeuta.

Od začátku června 2014 jsme pro Vás připravili ke stávajícím typům klubového členství několik nových variant členství včetně možnosti jednorázových návštěv cvičení SLIM BODY. Jedna hodina cvičení SLIM BODY - 140,- Kč. V níže uvedené tabulce naleznete všechny typy členství. Bude pouze záležet na Vás, jaké klubové členství dle preferovaných sportovních aktivit upřednostníte. Chcete-li opravdu změnit svůj životní styl, tak forma klubového členství je právě pro Vás. Navíc klubové členství je i ekonomicky výhodnější, musím ale opravdu chtít cvičit !!!

Podmínky členství

Členství je možné uzavřít na dobu 6 nebo 12 měsíců s možností prodlužování. Jednotný jednorázový klubový poplatek – 500,- Kč. Důvodem je motivovat naše členy tak, aby se cvičení stalo nedílnou součástí vašeho života. Ne vše z výše uvedeného však bude zahrnuto do členského poplatku. Pokud se budete chtít informovat o nejvhodnějším programu a jeho ceně přímo pro vás, doporučujeme si sjednat nezávaznou schůzku s naším manažerem klubu, který vám rád ochotně zodpoví otázky a vysvětlí podrobnější podmínky členství. Během této konzultace vás provede celým klubovým zařízením, zjistí vaše požadavky a cíle.

Typy členství

PRO-6 Fitness
neomezený vstup na všechna skupinová cvičení kromě
SLIM BODY po celou otevírací dobu SportCentra
plus 1 x měsíčně diagnostika – váha Tanita
990,- Kč

PRO-6 chce svým členům nabídnout bezchybné služby, vytvořit takové podmínky, ve kterých by si klienti maximálně odpočinuli. Na úkor masovosti se chceme postarat o každého člena našeho klubu s individuální péčí. Zajistit, aby se každý návštěvník SportCentra PRO-6 cítil komfortně. Proto v budoucnu bude počet klientů SportCentra omezen klubovým členstvím.

Členské karty

Klubovou kartu SportCentra PRO-6 si může dovolit téměř každý. Jde jen o to, jakou úroveň si vyberete. Nabízíme širokou škálu klubového členství, od karty BRONZE LIGHT přes základní BRONZE až po SILVER nebo PRO-6 Fitness. V nabídce nechybí ani karty typu COMFORD a karty pro studenty, důchodce, rodiče s dětmi, maminky na mateřské a další cílové skupiny

Ceny klubových karet

Chápeme, že pravidelné platby jsou pro někoho ještě velkou neznámou a velkým závazkem.  Každá klubová karta má ve své nabídce jiné spektrum našich služeb. Cena proto závisí na Vašem výběru, bude Vám „ušita na míru“.

Věřte, že úroveň našeho klubu Vás přesvědčí o tom, že jste podepsáním smlouvy udělali dobrou věc, a že jste současně udělali ten nejlepší krok v cestě za zdravím.

CVIČÍME I S JEDNÍM KLIENTEM NA HROMADNÉ LEKCI = nerušíme lekce!

Na klubové členství se nevztahuje věrnostní program !!!