Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

Fitness-sal > Body Styling - Body Form

bodyshapes1

Body Styling nebo Body Form = rovnoměrné posilování těla vlastní vahou.


Cvičení aerobního charakteru, které obsahuje jednoduché choreografie v první polovině cvičení a posilování zaměřené na tvarování všech svalových partií ve druhé části.  Cvičení pomáhá zvyšovat fyzickou kondici,  pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly a zpevňovat a tvarovat zejména problémové partie těla.

Nikdo nemá rád, když hodiny cvičení jsou stejné. Brzy vás to omrzí a nudí. Proto se snažíme, aby každá hodina byla něčím výjimečná. Někdy posilujeme s činkami o malé váze, někdy si na pomoc vezmeme nenáviděné gumičky. Když se nám nechce ležet na zemi, zaválíme se na balónech. Občas si zašlapeme na kole a někdy využijeme na rozcvičku i pár kroků zumby nebo aerobiku. Na konci lekce samozřejmě nesmí chybět důležitý strečink.

Pro koho je cvičení určeno? Cvičení je v podstatě vhodné pro všechny, nedoporučuje se pouze pro těhotné ženy. Hodinu lze doporučit mírně pokročilým, ale i začátečníkům, kteří mohou posilovat i bez posilovacích pomůcek. Jelikož je návštěvnost v 99% pouze ženská, zaměřujeme se převážně na naše problémové partie. Snažíme se každou hodinu posilovat jinou část těla.

Co je ke cvičení potřeba ? Cvičení jsou založená na tom, že cvičíte s vlastní vahou. Používat se mohou i jednoduché pomůcky, které si však v drtivé většině případů můžete na hodině vypůjčit. Neobejdete se bez pohodlného sportovního oblečení a zapomenout byste neměli ani na pití a ručník.

Takže vám doporučuji, abyste jednu takovou svou partii zvedly ze židle, nasměrovaly se k nám do SportCentra PRO-6 a v úterý od 18:00 byly připravené před fitness sálem.

body

A když půjdete kolem galanterie, nezapomeňte si zakoupit krejčovský metr.

Víte proč?

Protože jedině tak poznáte, jak jdou centimetry dolů. Věřte mi, vím o čem mluvím.